Tide Core (2.0.14) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Subject
br: Danvez

en: Search
br: Enklask

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Front page
br: Pajenn degemer

en: Log out
br: Digevreañ

en: Editor
br: Embanner

en: Administrator
br: Melestrer

en: About
br: Diwar-benn
