Tide Core (2.0.14) - en to ca translation catalogue (114 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Moderated content
ca: Contingut moderat

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Language
ca: Llengua

en: Audience
ca: Audiència

en: Action
ca: Acció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Overview
ca: Resum

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Use count
ca: Comptador d'ús

en: Message
ca: Missatge

en: Link
ca: Enllaç

en: Name
ca: Nom

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Archive
ca: Arxiva

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Files
ca: Fitxers

en: All
ca: Tot

en: Year
ca: Any

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Site
ca: Lloc

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: Plain text
ca: Text pla

en: Month
ca: Mes

en: State
ca: Estat

en: Method
ca: Mètode

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Department
ca: Departament

en: in
ca: a

en: Front page
ca: Portada

en: Topic
ca: Tema

en: Entity
ca: Entitat

en: Log out
ca: Surt

en: Style
ca: Estil

en: Standard
ca: Estàndard

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Apply
ca: Aplica

en: Enter the terms you wish to search for.
ca: Introduïu els termes que voleu cercar.

en: Used in
ca: Usat a

en: Administrator
ca: Administrador

en: Blockquote
ca: Bloc de cita

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Search content
ca: Cerca contingut

en: About
ca: Detalls

en: Publish content
ca: Publica el contingut

en: Related Content
ca: Contingut relacionat

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Temporary
ca: Temporal

en: No files available.
ca: No hi ha fitxers disponibles.

en: MIME type
ca: Tipus MIME

en: Upload date
ca: Data de càrrega

en: Dashboard
ca: Tauler

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Is the logged in user
ca: És l'usuari que ha iniciat sessió

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Numbered
ca: Numerat

en: Moderation state
ca: Estat de moderació

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Update URL alias
ca: Actualitza l'àlies URL

en: Contact Us
ca: Contacta'ns

en: Changed date
ca: Data de modificació

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

en: Master
ca: Mestre

en: Get the actual content from a content revision.
ca: Obté el contingut real a partir d'una revisió de contingut.

en: You will lose all unsaved work.
ca: Perdreu tota la feina que no s'ha desat.

en: User who uploaded
ca: Usuaris que han carregat

en: 404 page not found
ca: No s'ha trobat la pàgina 404

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats

en: Node operations bulk form
ca: Formulari d'operacions massives de node

en: Registering module
ca: Mòdul de registre

en: File usage
ca: Utilització de fitxer

en: 403 access denied
ca: Accés denegat 403

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Find and manage files.
ca: Localitza i gestiona arxius.

en: Files overview
ca: Visió generalt dels fitxers

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
ca: Informació d'ús del fitxer per {{ arguments.fid }}

en: No @title added yet.
ca: No s'ha afegit encara cap @title.

en: There is no content currently locked.
ca: Actualment no hi ha cap contingut bloquejat.

en: Find and moderate content.
ca: Cerca i modera contingut.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
ca: No hi ha disponible contingut moderat. Només es llisten aquí les versions pendents de continguts, com poden ser els esborranys.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
ca: Arxivat

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ca: Publicat

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
ca: Arxiva

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
ca: Restaura com a esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
ca: Restaura

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ca: Crea un nou esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ca: Publica
