Tide Core (2.0.14) - en to dz translation catalogue (26 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Size
dz: ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Topic
dz: གནད་དོན།

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།

en: Enter the terms you wish to search for.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་འབད་ནི་དོན་ཚིག་ཚུ་བཙུགས།

en: Search content
dz: ནང་དོན་འཚོལ་ཞིབ་འབད་
