Tide Core (2.0.14) - en to el translation catalogue (84 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Subject
el: Θέμα

en: Language
el: Γλώσσα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Size
el: Μέγεθος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Name
el: Όνομα

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Archive
el: Αρχειοθετημένο αρχείο

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: User
el: Χρήστης

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Files
el: Αρχεία

en: All
el: Όλες

en: Year
el: Έτος

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Page
el: Σελίδα

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Month
el: Μήνας

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: Method
el: Μέθοδος

en: User login
el: Είσοδος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: in
el: σε

en: Front page
el: Αρχική σελίδα

en: Topic
el: Θέμα

en: Entity
el: Οντότητα

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: Style
el: Στυλ

en: Standard
el: Βασικό

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Anonymous user
el: Ανώνυμος χρήστης

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Enter the terms you wish to search for.
el: Πληκτρολογήστε τους όρους που θέλετε να αναζητήσετε.

en: Used in
el: Χρησιμοποιείται σε

en: Editor
el: Επεξεργαστής

en: Global
el: Καθολικό

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: Blockquote
el: Παράθεση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Search content
el: Αναζήτηση ύλης

en: About
el: Περί

en: Publish content
el: Δημοσίευση περιεχομένου

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Permanent
el: Μόνιμο

en: Temporary
el: Προσωρινό

en: No files available.
el: Δεν υπάρχουν αρχεία.

en: MIME type
el: MIME τύπος

en: Upload date
el: Ημερομηνία αποστολής

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Is the logged in user
el: Είναι ο συνδεδεμένος χρήστης

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Update URL alias
el: Ενημέρωση του ψευδώνυμου διεύθυνσης URL

en: Changed date
el: Αλλαγμένη ημερομηνία

en: Weight for row @number
el: Βάρος για τη γραμμή @number

en: Asc
el: Αύξ

en: Registering module
el: Καταχώρηση μονάδας

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης
