Tide Core (2.0.14) - en to eo translation catalogue (44 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: Language
eo: Lingvo

en: Action
eo: Ago

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Link
eo: Ligilo

en: Name
eo: Nomo

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: User
eo: Uzanto

en: Files
eo: Dosieroj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Year
eo: Jaro

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Location
eo: Loko

en: Month
eo: Monato

en: Desc
eo: malkreske

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Topic
eo: Temo

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Apply
eo: Apliku

en: Enter the terms you wish to search for.
eo: Entajpu la terminojn, kiujn vi volas serĉi.

en: Search content
eo: Serĉi enhavon

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: MIME type
eo: MIME-tipo

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
