Tide Core (2.0.14) - en to et translation catalogue (109 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Moderated content
et: Modereeritud sisu

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Subject
et: Teema

en: Language
et: Keel

en: Action
et: Tegevus

en: Tags
et: Sildid

en: Overview
et: Ülevaade

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: Message
et: Teade

en: Name
et: Nimi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Archive
et: Arhiiv

en: Filename
et: Failinimi

en: Updated
et: Uuendatud

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Files
et: Failid

en: All
et: Kõik

en: Year
et: Aasta

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Site
et: Sait

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Month
et: Kuu

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Method
et: Meetod

en: User login
et: Sisenemine

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Department
et: Osakond

en: in
et: hulgas

en: Front page
et: Avaleht

en: Topic
et: Teema

en: Entity
et: Olem

en: Log out
et: Logi välja

en: Style
et: Stiil

en: Related links
et: Seotud lingid

en: Standard
et: Standardne

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Apply
et: Rakenda

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: Editor
et: Redaktor

en: Global
et: Globaalne

en: Administrator
et: Haldur

en: Blockquote
et: Tsitaadiplokk

en: Offset
et: Nihe

en: Search content
et: Otsi sisust

en: About
et: Programmist

en: Publish content
et: Sisu avaldamine

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Card
et: Kaart

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Is the logged in user
et: On sisseloginud kasutaja

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Moderation state
et: Modereerimise olek

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Update URL alias
et: Uuenda URLi alias

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Get the actual content from a content revision.
et: Hangi tegelik sisu redaktsioonist.

en: User who uploaded
et: Kasutaja, kes laadis üles

en: Entity types
et: Olemi tüübid

en: Editorial
et: Toimetuslik

en: Registering module
et: Registreerin moodulit

en: File usage
et: Faili kasutus

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Find and manage files.
et: Otsi ja halda faile.

en: Files overview
et: Failide ülevaade

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
et: Kasutusinfo failile {{ arguments.fid }}

en: Find and moderate content.
et: Otsi ja modereeri sisu.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
et: Modereeritavat sisu pole saadaval. Siin kuvatakse ainult ootel olevaid versioone sisust, nagu mustandid.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
et: Arhiveeritud

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
et: Arhiveeri

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine
