Tide Core (2.0.14) - en to eu translation catalogue (81 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Moderated content
eu: Neurridun edukina

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Action
eu: Ekintza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: Link
eu: Esteka

en: Name
eu: Izena

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Files
eu: Fitxategiak

en: All
eu: Guztiak

en: Year
eu: Urtea

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Site
eu: Gunea

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Month
eu: Hilabetea

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Method
eu: Metodoa

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Topic
eu: Gaia

en: Entity
eu: Entitatea

en: Log out
eu: Irten

en: Style
eu: Estiloa

en: Standard
eu: Estandar

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Enter the terms you wish to search for.
eu: Idatzi bilatu nahi dituzun terminoak.

en: Used in
eu: Erabilita

en: Global
eu: Globala

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Publish content
eu: Edukia argitaratu

en: Related Content
eu: Erlazio edukia

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Permanent
eu: Behin betikoa

en: Temporary
eu: Behin-behinekia

en: No files available.
eu: Ez dago fitxategirik eskuragarri.

en: MIME type
eu: MIME mota

en: Upload date
eu: Data igo

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Update URL alias
eu: Eguneratu URL ezizenak

en: Year range
eu: Urte tartea

en: Changed date
eu: Aldatutako data

en: Asc
eu: Goraka

en: Find and manage files.
eu: Fitxategiak aurkitu eta kudeatu.
