Tide Core (2.0.14) - en to fy translation catalogue (12 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: Subject
fy: Underwerp

en: Language
fy: Taal

en: Search
fy: Sykje

en: None
fy: Gjin

en: Message
fy: Berjocht

en: User
fy: Brûker

en: Month
fy: Moanne

en: Front page
fy: Foarplaat

en: Log out
fy: Utlogge

en: Enter the terms you wish to search for.
fy: Fier de wurden yn dêr't jo nei sykje wolle.
