Tide Core (2.0.14) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Language
ga: Teanga

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Log out
ga: Logáil amach

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Dashboard
ga: Deais

en: - Any -
ga: - Iad uile -
