Tide Core (2.0.14) - en to gl translation catalogue (86 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Moderated content
gl: Contido moderado

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Language
gl: Idioma

en: Audience
gl: Audiencia

en: Action
gl: Acción

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Use count
gl: Conta de usos

en: Message
gl: Mensaxe

en: Link
gl: Ligazón

en: Name
gl: Nome

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Archive
gl: Arquivo

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Files
gl: Ficheiros

en: All
gl: Todo

en: Year
gl: Ano

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Site
gl: Sitio

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Month
gl: Mes

en: State
gl: Estado

en: Method
gl: Método

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: in
gl: en

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Topic
gl: Tema

en: Entity
gl: Entidade

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Style
gl: Estilo

en: Standard
gl: Estándar

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Enter the terms you wish to search for.
gl: Introduza os termos que queira buscar.

en: Used in
gl: Usado en

en: Administrator
gl: Administrador

en: Blockquote
gl: Bloque de cita

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Search content
gl: Buscar contido

en: About
gl: Información

en: Publish content
gl: Publicar contido

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Permanent
gl: Permanente

en: Temporary
gl: Temporal

en: MIME type
gl: Tipo MIME

en: Upload date
gl: Data de subida

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Is the logged in user
gl: É o usuario validado

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Update URL alias
gl: Actualizar alias da URL

en: Weight for row @number
gl: Peso para a fila @number

en: Get the actual content from a content revision.
gl: Obter o contido real dunha revisión de contido.

en: User who uploaded
gl: O usuario que fixo a subida

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: No @title added yet.
gl: Aínda non se engadiu ningún @title.
