Tide Core (2.0.14) - en to ht translation catalogue (36 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Language
ht: Lang

en: Tags
ht: Tag

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Filename
ht: Non fichye

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Files
ht: Fichye

en: All
ht: Tout

en: Page title
ht: Tit paj

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Apply
ht: Aplike

en: Used in
ht: Itilise nan

en: Administrator
ht: Administratè

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Permanent
ht: Pèmanan

en: Temporary
ht: Pasajè

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Changed date
ht: Chanje dat

en: Asc
ht: Mont

en: File usage
ht: Itilizasyon fichye
