Tide Core (2.0.14) - en to hy translation catalogue (52 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Moderated content
hy: Մոդերացված բովանդակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Language
hy: Լեզու

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Year
hy: Տարի

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Month
hy: Ամիս

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: Topic
hy: Թեմա

en: Log out
hy: Ելք

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Used in
hy: Օգտագործվել է

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Publish content
hy: Հրապարակել բովանդակությունը

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: MIME type
hy: MIME տեսակը

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: @label
hy: @label (@column)

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number
