Tide Core (2.0.14) - en to jv translation catalogue (50 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Subject
jv: Subyek

en: Language
jv: Basa

en: Action
jv: Aksi

en: Tags
jv: Tautan

en: Overview
jv: Sekilas

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: Link
jv: Tautan

en: Name
jv: Jeneng

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: All
jv: Kabèh

en: Year
jv: Tahun

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Location
jv: Lokasi

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Month
jv: Wulan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Method
jv: Metode

en: User login
jv: Login panganggo

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: Topic
jv: Topik

en: Log out
jv: Metu log

en: Standard
jv: Standar

en: Enter the terms you wish to search for.
jv: Ketiknā tetembungan sing arep digoléki.

en: Used in
jv: Digunakaké nang

en: About
jv: Ngenani

en: Publish content
jv: Kontén sing dipacak

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Weight for row @number
jv: Bobot kanggo baris @number

en: Asc
jv: Urut Maju
