Tide Core (2.0.14) - en to ka translation catalogue (44 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: Language
ka: ენა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Files
ka: ფაილები

en: All
ka: ყველა

en: Year
ka: წელი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Site
ka: საიტი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Month
ka: თვე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Method
ka: მეთოდი

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: Style
ka: სტილი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: Global
ka: გლობალური

en: MIME type
ka: MIME ტიპი

en: - All -
ka: - ყველა -
