Tide Core (2.0.14) - en to kk translation catalogue (33 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Moderated content
kk: Мазмұн модераторы

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Language
kk: Тіл

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Overview
kk: Шолу

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Link
kk: Сілтеме

en: Name
kk: Аты

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Front page
kk: Басты бет

en: Topic
kk: Тақырыпша

en: Log out
kk: Шығу

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.
