Tide Core (2.0.14) - en to km translation catalogue (51 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Language
km: ភាសា

en: Action
km: អំពើ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Message
km: សារ

en: Link
km: តំណ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Files
km: ឯកសារ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Month
km: ខែ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: Topic
km: ប្រធានបទ

en: Log out
km: ចេញ

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: Enter the terms you wish to search for.
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​ដែល​អ្នក​ចង់​ស្វែងរក ។

en: Used in
km: បាន​ប្រើ​ក្នុង

en: Search content
km: ស្វែង​រក​មាតិកា

en: About
km: អំពី

en: Publish content
km: បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មាតិកា

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: MIME type
km: ប្រភេទ​ MIME

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Weight for row @number
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ជួរដេក @number
