Tide Core (2.0.14) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Enter the terms you wish to search for.
lo: ຂຽນຄຳສັບທີ່ທ່ານຕ້ອງການຄົ້ນຫາ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ
