Tide Core (2.0.14) - en to lt translation catalogue (81 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Moderated content
lt: Moderuojamas turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Language
lt: Kalba

en: Audience
lt: Auditorija

en: Action
lt: Veiksmas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Message
lt: Žinutė

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Archive
lt: Archyvas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Files
lt: Failai

en: All
lt: Visi

en: Year
lt: Metai

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Site
lt: Svetainė

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Month
lt: Mėnesis

en: State
lt: Etapas

en: Method
lt: Būdas

en: User login
lt: Nariams

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Topic
lt: Tema

en: Entity
lt: Esybė

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Style
lt: Stilius

en: Standard
lt: Standartinis

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Used in
lt: Naudojama

en: Global
lt: Globalus

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Search content
lt: Turinio paieška

en: About
lt: Apie

en: Publish content
lt: Publikuoti turinį

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Temporary
lt: Laikina

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas

en: Changed date
lt: Keitimo data

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: User who uploaded
lt: Nariai kurie įkėlė

en: Registering module
lt: Registruojantis modulis

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lt: Archyvuota
