Tide Core (2.0.14) - en to mg translation catalogue (17 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Moderated content
mg: Lahatsoratra voamarina

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana

en: Front page
mg: Pejy voalohany

en: Log out
mg: Fivoahana

en: Enter the terms you wish to search for.
mg: Ampidiro ireo teny tianao karohana.

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
