Tide Core (2.0.14) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Search
mk: Барање

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: Location
mk: Локација

en: in
mk: во

en: Log out
mk: Одјави ме

en: Search content
mk: Пребарување за содржина

en: - All -
mk: - Сите -
