Tide Core (2.0.14) - en to mn translation catalogue (34 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Moderated content
mn: Хянасан мэдээллүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Language
mn: Хэл

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Link
mn: Холбоос

en: Name
mn: Нэр

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Files
mn: Файлууд

en: All
mn: Бүгд

en: Year
mn: Жил

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Month
mn: Сар

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: Dashboard
mn: Самбар
