Tide Core (2.0.14) - en to my translation catalogue (36 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Use count
my: အသုံးပြုမှု အရေအတွက်

en: Message
my: သတင်း

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Name
my: အမည်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Year
my: နှစ်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Month
my: လ

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: Standard
my: စံ

en: Enter the terms you wish to search for.
my: ရှာလိုသည့် စာလုံးများကို ထည့်ပါ

en: About
my: အကြောင်း

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
