Tide Core (2.0.14) - en to nn translation catalogue (34 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Subject
nn: Emne

en: Language
nn: Språk

en: Overview
nn: Oversikt

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: Link
nn: Lenke

en: Name
nn: Namn

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Year
nn: År

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Location
nn: Stad

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Month
nn: Månad

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Front page
nn: Framside

en: Topic
nn: Emne

en: Log out
nn: Logg ut

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: Enter the terms you wish to search for.
nn: Skriv inn søkeorda dine

en: Search content
nn: Søk i innhald

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: - All -
nn: - Alle -
