Tide Core (2.0.14) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Front page
or: ପ୍ରଥମ ପୃଷ୍ଠା

en: Log out
or: ଲଗ ଆଉଟ
