Tide Core (2.0.14) - en to os translation catalogue (19 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Subject
os: Темæ

en: Language
os: Æвзаг

en: Action
os: Архайд

en: Tags
os: Тегтæ

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Filename
os: Файлы ном
