Tide Core (2.0.14) - en to pa translation catalogue (23 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ

en: Topic
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ

en: Anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ
