Tide Core (2.0.14) - en to pl translation catalogue (121 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Moderated content
pl: Treść moderowana

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Subject
pl: Tytuł

en: Language
pl: Język

en: Audience
pl: Odbiorcy

en: Action
pl: Akcja

en: Tags
pl: Tagi

en: Overview
pl: Przegląd

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Use count
pl: Ilość wystąpień

en: Message
pl: Wiadomość

en: Link
pl: Odnośnik

en: Name
pl: Nazwa

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Files
pl: Pliki

en: All
pl: Wszystko

en: Year
pl: Rok

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Page
pl: Strona

en: Site
pl: Witryna

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Location
pl: Położenie

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Month
pl: Miesiąc

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: Method
pl: Metoda

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Department
pl: Departament

en: in
pl: wśród

en: Front page
pl: Strona główna

en: Topic
pl: Temat

en: Entity
pl: Encja

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Style
pl: Styl

en: Standard
pl: Standardowe

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Enter the terms you wish to search for.
pl: Wprowadź słowa, które mają zostać wyszukane.

en: Used in
pl: Użyte w

en: Editor
pl: Edytor

en: Global
pl: Globalne

en: Blockquote
pl: Cytowanie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Search content
pl: Przeszukaj zawartość

en: About
pl: O stronie

en: Publish content
pl: Publikuj zawartość

en: Related Content
pl: Powiązana treść

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Permanent
pl: Stały

en: Temporary
pl: Tymczasowy

en: No files available.
pl: Brak dostępnych plików.

en: MIME type
pl: typ MIME

en: Upload date
pl: Data wysłania

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Card
pl: Karta

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Is the logged in user
pl: Zalogowany użytkownik

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Numbered
pl: Numerowane

en: Moderation state
pl: Stan moderacji

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Update URL alias
pl: Zaktualizuj alias URL

en: Year range
pl: Zakres lat

en: Changed date
pl: Data modyfikacji

en: Weight for row @number
pl: Waga wiersza @number

en: Asc
pl: Rosnąco

en: You haven't created or edited any content.
pl: Jeszcze nie utworzyłeś i nie edytowałeś żadnych zawartości.

en: Revised by
pl: Zrewidowane przez

en: Master
pl: Główny

en: Get the actual content from a content revision.
pl: Pobierz właściwą zawartość na podstawie wersji zawartości.

en: User who uploaded
pl: Użytkownik, który zaktualizował

en: 404 page not found
pl: 404 strona nie znaleziona

en: My Edits
pl: Edytowane przeze mnie

en: Entity types
pl: Typy encji

en: Entity bundles
pl: Typy encji

en: Node operations bulk form
pl: Formularz operacji masowych dla węzłów

en: Editorial
pl: Redakcyjny

en: Registering module
pl: Rejestracja modułów

en: File usage
pl: Wykorzystanie plików

en: 403 access denied
pl: 403 dostęp zabroniony

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: Find and manage files.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie plikami

en: Files overview
pl: Przegląd plików

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
pl: Informacje o wykorzystaniu pliku dla {{ arguments.fid }}

en: No @title added yet.
pl: Nie dodano jeszcze @title.

en: Find and moderate content.
pl: Znajdź i moderuj zawartość.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
pl: Brak moderowanej zawartości. Wymieniono tutaj oczekujące wersje zawartości, takie jak szkice.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
pl: Zarchiwizowane

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pl: Wersja robocza

[ctx: Workflow state label]
en: Published
pl: Opublikowane

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
pl: Zarchiwizuj

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
pl: Przywróć wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
pl: Przywróć

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
pl: Stwórz nową wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
pl: Opublikuj
