Tide Core (2.0.14) - en to si translation catalogue (18 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Language
si: භාෂාව

en: Search
si: සොයන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Month
si: මාසය

en: Front page
si: මුල් පිටුව

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
