Tide Core (2.0.14) - en to sk translation catalogue (91 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Moderated content
sk: Moderovaný obsah

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Language
sk: Jazyk

en: Action
sk: Akcia

en: Tags
sk: Značky

en: Overview
sk: Prehľad

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Files
sk: Súbory

en: All
sk: Všetky

en: Year
sk: Rok

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Site
sk: Stránka

en: Published
sk: Zverejnené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Month
sk: Mesiac

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Method
sk: Metóda

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Topic
sk: Téma

en: Entity
sk: Entita

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Style
sk: Štýl

en: Standard
sk: Štandardná

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Enter the terms you wish to search for.
sk: Zadajte slová, ktoré chcete vyhľadať.

en: Sites
sk: Stránky

en: Used in
sk: Použité v

en: Global
sk: Globálny

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Offset
sk: Ofset

en: Search content
sk: Hľadať obsah

en: About
sk: Informácie o

en: Publish content
sk: Zverejniť obsah

en: Related Content
sk: Príbuzný obsah

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Temporary
sk: Dočasne

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: MIME type
sk: MIME typ

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Moderation state
sk: Stav moderácie

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Update URL alias
sk: Aktualizovať URL alias

en: Changed date
sk: Dátum zmeny

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity types
sk: Typy entít

en: Editorial
sk: Editoriál

en: Find and manage files.
sk: Vyhľadať a spravovať súbory.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
sk: Archivované

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
sk: Archivovať

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sk: Obnoviť do návrhu

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
sk: Obnoviť

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
