Tide Core (2.0.14) - en to sl translation catalogue (46 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: Language
sl: Jezik

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Overview
sl: Pregled

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: All
sl: Vsi

en: Year
sl: Leto

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: Location
sl: Mesto

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Month
sl: Mesec

en: Method
sl: Metoda

en: User login
sl: Prijava

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Topic
sl: Tematika

en: Log out
sl: Odjavi se

en: Standard
sl: Standardni

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: About
sl: O modulu

en: Publish content
sl: Objavi vsebino

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: - Any -
sl: - Vse -
