Tide Core (2.0.14) - en to sq translation catalogue (32 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Language
sq: Gjuha

en: Action
sq: Veprimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Overview
sq: Panorama

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Location
sq: Vendodhja

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Topic
sq: Tema

en: Log out
sq: Dalja

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: Enter the terms you wish to search for.
sq: Shkruaj frazat që duhen kërkuar.

en: Search content
sq: Kërko materiale

en: About
sq: Informacione
