Tide Core (2.0.14) - en to sr translation catalogue (43 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Language
sr: Језик

en: Action
sr: Акција

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Archive
sr: Архива

en: User
sr: Корисник

en: Files
sr: Фајлови

en: Year
sr: Година

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Month
sr: Месец

en: State
sr: Статус

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Log out
sr: Одјави се

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Administrator
sr: Администратор

en: Publish content
sr: Објави садржај

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: MIME type
sr: MIME тип

en: Upload date
sr: Датум постављања

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Changed date
sr: Датум измене

en: Find and manage files.
sr: Нађи и управљај датотекама.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sr: Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sr: Поврати у Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sr: Направи нови Предлог
