Tide Core (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Tags
is: Frámerki

en: Taxonomy term
is: Taksonomi orð

en: User
is: Brúkari

en: Year
is: Ár

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Location
is: Pláss

en: Plain text
is: Reinur tekstur

en: Month
is: Mánaður

en: User login
is: Brúkara-innriting

en: Front page
is: Forsíða

en: Topic
is: Evni

en: Anonymous user
is: Ónevndur brúkari

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur
