Tide Landing Page (2.0.6) - en to hu translation catalogue (55 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Description
hu: Leírás

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Date
hu: Dátum

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: Background Image
hu: Háttérkép

en: Summary
hu: Összegzés

en: Component
hu: Összetevő

en: Components
hu: Összetevők

en: Email
hu: E-mail

en: Logo
hu: Logó

en: Off
hu: Ki

en: Custom
hu: Egyéni

en: Location
hu: Helyszín

en: Items
hu: Tételek

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Media
hu: Média

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: Events
hu: Események

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Profile
hu: Profil

en: Source
hu: Forrás

en: Topic
hu: Témakör

en: Buttons
hu: Gombok

en: White
hu: Fehér

en: Style
hu: Stílus

en: Related links
hu: Kapcsolódó hivatkozások

en: Standard
hu: Általános

en: Image Gallery
hu: Galéri

en: News
hu: Hírek

en: Webform
hu: Űrlap

en: Image gallery
hu: Galéria

en: Grey
hu: Szürke

en: Gallery name
hu: Galéria neve

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Postal Address
hu: Levelezési cím

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Campaign
hu: Kampány

en: Banner type
hu: Banner típusa

en: No image
hu: Nincs kép

en: Phones
hu: Telefonok

en: Metatags
hu: Meta jelölők

en: Light
hu: Világos

en: Card
hu: Kártya

en: Default appearance
hu: Alapértelmezés szerinti megjelenés

en: Data table
hu: Adattábla

en: Date Range
hu: Dátumtartomány

en: Dark
hu: Sötét
