Tide Landing Page (2.0.6) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Links
hy: Հղումներ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Logo
hy: Լոգո

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Items
hy: Տարրեր

en: Media
hy: Մեդիա

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Topic
hy: Թեմա

en: Standard
hy: Ստանդարտ
