Tide Landing Page (2.0.6) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Description
sk: Popis

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Date
sk: Dátum

en: Links
sk: Odkazy

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Component
sk: Komponent

en: Components
sk: Komponenty

en: Email
sk: E-mail

en: Off
sk: Vypnúť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Items
sk: Položky

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Events
sk: Udalosti

en: Profile
sk: Profil

en: Source
sk: Zdroj

en: Topic
sk: Téma

en: White
sk: Biela

en: Style
sk: Štýl

en: Standard
sk: Štandardná

en: Image Gallery
sk: Galéria obrázov

en: News
sk: Novinky

en: Webform
sk: Webformulár

en: Image gallery
sk: Obrázková galéria

en: Gallery name
sk: Názov galérie

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: No image
sk: Bez obrázkov
