Tide Landing Page (2.0.6) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Name
dz: མིང་།

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Topic
dz: གནད་དོན།
