Tide Landing Page (2.0.6) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Status
fil: Kalagayan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Date
fil: Petsa

en: Name
fil: Pangalan

en: Items
fil: Mga bagay

en: Topic
fil: Paksa

en: Standard
fil: Karaniwan

en: Featured
fil: Itinatampok
