Tide Landing Page (2.0.6) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Description
sr: Опис

en: Date
sr: Датум

en: Name
sr: Име

en: Component
sr: Компонента

en: Components
sr: Компоненте

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Logo
sr: Лого

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ
