Tide Landing Page (2.0.6) - en to sv translation catalogue (43 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Description
sv: Beskrivning

en: On
sv: På

en: Tags
sv: Etiketter

en: Date
sv: Datum

en: Links
sv: Länkar

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Component
sv: Komponent

en: Components
sv: Komponenter

en: Email
sv: E-post

en: Logo
sv: Logotyp

en: Off
sv: Av

en: Custom
sv: Anpassad

en: Location
sv: Plats

en: Items
sv: Poster

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Profile
sv: Profil

en: Source
sv: Källa

en: Topic
sv: Ämne

en: Buttons
sv: Knappar

en: White
sv: Vit

en: Style
sv: Stil

en: Image Gallery
sv: Bildgalleri

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Image gallery
sv: Bildgalleri

en: Gallery name
sv: Namn på galleri

en: Featured
sv: Framhävd

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Metatags
sv: Metataggar

en: Light
sv: Ljust

en: Card
sv: Kort

en: Default appearance
sv: Standardvisning

en: Date Range
sv: Datumintervall

en: Dark
sv: Mörkt

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Custom Block Library
sv: Anpassat blockbibliotek
