Tide Landing Page (2.0.6) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Description
ur: وضاحت

en: On
ur: آن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Date
ur: تاریخ

en: Links
ur: لنکس

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Name
ur: نام

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Component
ur: جزو

en: Email
ur: ای میل

en: Logo
ur: لوگو

en: Items
ur: سرخیاں
