Tide Landing Page (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: None
bo: མེད།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Source
bo: ཁུངས

en: Topic
bo: གླེང་གཞི

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ
