Tide Landing Page (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (35 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Description
da: Beskrivelse

en: On
da: Tilsluttet

en: Item Name
da: Elementets navn

en: Date
da: Dato

en: None
da: Ingen

en: Image
da: Billede

en: Name
da: Navn

en: Background Image
da: Baggrundsbillede

en: Summary
da: Resumé

en: Theme
da: Tema

en: Component
da: Komponent

en: Components
da: Komponenter

en: Email
da: E-mail

en: Off
da: Afbrudt

en: Location
da: Lokation

en: Items
da: Overskrifter

en: Phone
da: Telefon

en: Address
da: Adresse

en: Events
da: Begivenheder

en: Basic
da: Grundlæggende

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Source
da: Kilde

en: Topic
da: Emne

en: White
da: Hvid

en: Style
da: Typografi

en: Image Gallery
da: Billedgalleri

en: News
da: Nyheder

en: Webform
da: Webformular

en: Grey
da: Grå

en: Light
da: Lyst

en: Card
da: Kort

en: Dark
da: Mørkt

en: Featured Image
da: Fremhævet billede
