Tide Landing Page (8.x-1.2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Description
mg: Andinindininy

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Source
mg: Loharano
