Tide Landing Page (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Description
ro: Descriere

en: On
ro: Pornit

en: Tags
ro: Etichete

en: Date
ro: Data

en: Links
ro: Legături

en: None
ro: Nimic

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Name
ro: Nume

en: Summary
ro: Sumar

en: Theme
ro: Temă

en: Component
ro: Componentă

en: Email
ro: email

en: Off
ro: Oprit

en: Location
ro: Locația

en: Items
ro: Articole

en: Phone
ro: Telefon

en: Address
ro: Adresă

en: Events
ro: Evenimente

en: Navigation
ro: Navigator

en: Basic
ro: Simplu

en: Source
ro: Sursă

en: Topic
ro: Subiect

en: Style
ro: Stil

en: Promotion
ro: Promoție

en: Image Gallery
ro: Galerie de Imagini

en: Contact Us
ro: Contactați-ne
