Tide Media (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: On
cs: Zapnuto

en: File
cs: Soubor

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Date
cs: Datum

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: Name
cs: Jméno

en: Summary
cs: Souhrn

en: Length
cs: Délka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Media
cs: Média

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Topic
cs: Téma

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: Caption
cs: Popisek

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Video file
cs: Video soubor

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Library
cs: Knihovna

en: Video URL
cs: Adresa URL videa

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Use local files for reusable media.
cs: Zařazuje lokální soubor do knihovny médií k opětovnému použití.

en: Use local images for reusable media.
cs: Zařazuje obrázkový soubor do knihovny médií k opětovnému použití.
