Tide Media (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (41 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: On
et: Sees

en: File
et: Manus

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Name
et: Nimi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Length
et: Pikkus

en: Audio
et: Heli

en: Text
et: Tekst

en: Off
et: Väljas

en: Published
et: Avaldatud

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Department
et: Osakond

en: Topic
et: Teema

en: Alignment
et: Joondus

en: Caption
et: Pealkiri

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Document
et: Dokument

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Apply
et: Rakenda

en: Timeline
et: Ajajoon

en: Offset
et: Nihe

en: Video file
et: Video fail

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Add image
et: Pildi lisamine

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: Select media
et: Vali meedia

en: Use local files for reusable media.
et: Kasuta kohalikke faile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.
