Tide Media (8.x-1.3) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Advanced options
fil: Mga abansadong pagpipilian

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Published
fil: Inilathala

en: Topic
fil: Paksa
