Tide Media (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Name
hy: Անուն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Text
hy: Տեքստ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Media
hy: Մեդիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Topic
hy: Թեմա

en: Left
hy: Ձախ
