Tide Media (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Audience
lt: Auditorija

en: On
lt: Įjungta

en: File
lt: Failas

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Summary
lt: Įžanga

en: Length
lt: Ilgis

en: Text
lt: Tekstas

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Topic
lt: Tema

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Caption
lt: Antraštė

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Library
lt: Biblioteka

en: Media type
lt: Medijos tipas
